חידושים בתחום טיפולי האסתטיקה

הרצון להיראות טוב יותר, צעירים מכפי גילנו, מושכים ואטרקטיביים מאפיין את כולנו. אך אורח החיים, נזקי הזמן ונתונים גנטיים שלא בשליטתנו עשויים להיות בעוכרינו בעניין זה, עם אי שלמות לגבי המראה שלנו, פגיעה בביטחון העצמי וירידה באיכות החיים. אך אל דאגה, כיום ישנם חידושים רבים בתחום טיפולי האסתטיקה שמהווים קפיצת מדרגה של ממש בדרך אל המראה המושלם. בשורות הקרובות נלמד אודות חידושים אלו תוך התמקדות באיזור הפנים, שמהווה את עיקר ההתעניינות אצל מטופלים רבים.

אז אלו חידושים ניתן למצוא בתחום קוסמטיקת הפנים?

הפנים הם כרטיס הביקור שלנו והמאפיין החיצוני הראשוני והבולט ביותר שיש לכל אדם. פגמים במראה הפנים, קמטים, שקעים וחוסר סימטריה פשוט פוגעים במראה שלנו וגורמים לנו לאבד את ביטחוננו העצמי. כיום ישנם מספר טיפולי אסתטיקה לעור הפנים שיכולים להפוך את הקערה על פיה, ולגרום לנו להיראות הרבה יותר טוב. בין הטיפולים הפופולאריים ביותר ניתן לציין:

מתיחת פנים באמצעות חוטים – זהו טיפול אסתטי שמבוצע ללא חיתוך העור ואינו מצריך הרדמה. פשוט מגיעים לקליניקה, עוברים את הטיפול וחוזרים בחזרה לעבודה או לשגרה ללא הגבלה כלשהי. הטיפול כולל החדרה של חוטים זעירים (חוטי "מזו") אל הרקמות הרכות של העור, ובאמצעות מתיחה "מרימים" את העור במקום ההחדרה ומאיצים תהליכי יצירת תאים חדשים שגורמים למיצוק העור. באמצעות שיטה זו ניתן לטפל בקמטים ו- "נפילה" של העור בכל חלקי הפנים, הגבות, סביב הפה והשפתיים, הלחיים וכו'.

פיסול פנים – עם הגיל או בעקבות מבנה מולד נוצרים מעין "שקעים" שגורמים לנו להיראות מבוגרים, עייפים וחסרי אנרגיה. אותם השקעים מופיעים בעיקר באזורי הלחיים וניתן להעלימם באמצעות טכנולוגיית האנטי אייג'ינג המתקדמת הקרויה פיסול פנים. בשיטה זו מוזרק לאזור המטופל חומר טבעי הקרוי "חומצה היאלורונית" שמתפיח את העור וגורם לו להיראות חלק, הומוגני וללא שקעים. חומר זה אינו גורם לאלרגיות והוא נספג בגוף באיטיות במשך מספר חודשים עד לטיפול הבא.

גלי רדיו וטכנולוגיות לייזר – ניתן לטפל בעור רפוי ומקומט גם באמצעים טכנולוגיים למיניהם ללא שום צורך בהחדרת חומרים או חוטים לעור הפנים. עבור עור שאינו רפוי מדי משתמשים בגלי רדיו בתדירות בינונית. האפקט שנוצר הינו מחמם וגורם להאצת תהליכי התחדשות העור החל מהפגישה הראשונה. עבור עור רפוי יותר משתמשים בטכנולוגיית הלייזר בתדירות גבוהה יותר. הלייזר חודר לרקמות העמוקות יותר בעור, גורם אף הוא לאפקט מחמם ומזרז את תהליכי התחדשות העור.

חשוב מאוד לבחור קליניקה איכותית ובעלת מוניטין על מנת לקבל את הטיפולים החדשניים והמודרניים ביותר, למראה משופר, צעיר ואסתטי כפי שתמיד חלמתם. במרפאות המובילות אף יתאפשר לכם לעבור טיפולי הדמיה בטרם תבחרו את הטיפול המתאים, כך שתוכלו לראות כיצד תראה התוצאה הסופית בבחירה בכל אחת מהאפשרויות. מומלץ בהחלט!

 מחאה שקטה:   ביבי מגילת העצמאות || מחליפי חום לתעשייה | לופט במרכז | השכרת טאבלטים | קמגרה | תיקי ביבי ביבי נתניהו